2015/03/30

Tava personīgā bioķīmiskā rūpnīca - vitālās enerģijas lādiņam, iekšējam mirdzumam un veselības avotam! 7. un 8. diena.


Gaidot rezultātus un ejot uz mērķi Vitalitātes programmas ietvaros, vēlējos Jums pastāstīt par iespējām - papildus pakalpojumiem, ko varat izmantot, kas tikai uzlabos Jūsu rezultātus organisma atslodzē, svara samazināšanā utt., ko piedāvā restorāns KOMBUCHA, Bikram Yoga Riga un Kombucha SPA

Viena mana kaislība (ar pārtraukumiem, bet tomēr - MANA) - ir Bikram Yoga Riga nodarbības jau no 2012. gada. Par to kā man gāja pirmajā nodarbībā, rakstīju jau kādu laiku atpakaļ un raksts pieejams šeit. Tas tomēr ir lielisks vieds kā sevi "savākt", ja vien mīli siltumu. :) Esmu tik daudz jau slavinājusi Bikram Yoga Riga, ka man šķiet, ka esmu staigājošs reklāmas "stabs" :) Bet, ko padarīt, ja ir - forši!? :)

Vēl viena mana kaislība ir Aqua Massage (hidromasāža) jeb “sausā” ūdens masāžu, ko arī pirmo reizi izmēģināju pagājušā gada pirmajās jaunā gada dienās (tiesa gan, tad tas vēl nebija pieejams Kombucha SPA, bet tagad tas ir gan Bikram Yoga Riga Lāčplēša ielas studijā, gan Ventspils ielas studijā pieejams). Tikai 15 minūšu hidromasāža ir pielīdzināmas vienai stundai  masāžas tā klasiskajā izpratnē. Tās  laikā nav nepieciešams novilkt visu apģērbu, jo procedūras laikā ķermenis paliek sauss un ar tās palīdzību ir iespējams rūpēties par savu veselību (masāžai ir virkne kolosālu ieguvumu) ne tikai ātri un efektīvi, bet arī par draudzīgām cenām! Man šis te video šķiet viens no uzskatāmākajiem, lai izprastu un atspoguļotu masāžas būtību, jo - daudzi man vaicā - kā iespējama ūdens masāža "nesaslapinoties" :) Skatāmies:


Tāpat noteikti Jūs rekomendēju nogaršot kombuča dzērienu, kas pieejams iegādei gan Bikram Yoga Riga studijās, gan restorānā KOMBUCHA - klasiskā, dzērveņu un ingvera. Pirmo reizi mani ar šo dzērienu - divus gadus atpakaļ - pacienāja  NHL zvaigzne, Stenlija kausa ieguvējs un Bikram jogas pasniedzējs - Džeiks Gercens (Jake Goertzen) pēc kārtējās Bikram jogas nodarbības, ko viņš pats tik mīļi glabāja un "raudzēja". Kombucha (no ķīn.val. tējas sēne) ir dabīgi fermentēts bezalkoholisks tējas sēnes dzēriens, ko Āzijā pazina jau p.m.ē. un dēvēja par dzīvības eliksīru un regulāra tējas sēnes dzēriena lietošana solās pazemināt gan asinsspiedienu, gan līdzsvarot centrālās nervu sistēmas darbību. Papildus informāciju par kombučas dzērienu varat saņemt gan Bikram Yoga Riga studijās, gan restorānā KOMBUCHA, kā arī - smelties plašajās globālā tīmekļa ārēs. Viens no veiksmīgākajiem rakstiem par kombuča dzērienu latviešu valodā pieejams šeit.
Piedāvājumā ir trīs veidu kombučas dzērieni - klasiskais, dzērveņu un ingvera. Mans mīļākais ir ingevera. Ilustratīvi esmu ievietojusi attēlu, lai saprastu kādas ir klasikā kombuča dzēriena sastāvdaļas ko piedāvā Bikram Yoga Riga un restorāns Kombucha.

Tējas sēnes dzēriens. Klasiskā kombuča.

Un tas viss atrodams vienuviet - Lāčplēša ielā 52/54, Rīgā (klientu ērtībām pieejama arī otra Bikram Yoga Riga studija, kas atrodas Ventspils ielā 65). Tāpat šos pieejamos pakalpojumus kopumā (un nav melots ne mirkli!) var dēvēt par personīgo bioķīmisko rūpnīcu - vitālās enerģijas lādiņam, iekšējam mirdzumam un veselības avotam! :)

Bikram Yoga Riga nodarbību neierobežots apmeklējums, kamēr norit programma, Aqua Massage (cik nedēļas plāno Vitalitātes programmu, tik reizes) un dietologu lekcijas (saskaņā ar grafiku) ir iekļautas Vitalitātes programmā bez maksas!!! :)

Priekā, Draugi! 

P.S. Mana ikdiena Vitalitātes programmas ietvaros rit ierasti. Nekādu "ekscesu", nekādu "krāpšanos" :) Sestdienas restorāna Lido apmeklējums bija pavisam "vienkāršs". Papildus paredzētajām maltītēm atļāvos paņemt jauktas salātu lapas (bez nekādām mērcēm un piedevām) un burkānu sulu. Nekāda liela "grēka". Kartupeļu salmiņi un karbonādes mani pat neuzrunāja. Un - svars rūk. ;)

7. un 8. dienas ēdienkarte

P.S.S. Rīt vai parīt es apsolos padalīties ar kādām super-receptēm no Vitalitātes programmas. Tāpēc, seko līdzi maniem vēstījumiem Vitalitātes programmas ietvaros! :)

1 komentārs: